HİRA.FORUM777.COM
Sitemizden daha iyi yararlanmak için lütfen üye olunuz veya giriş yapınız!
HİRA.FORUM777.COM
Sitemizden daha iyi yararlanmak için lütfen üye olunuz veya giriş yapınız!
HİRA.FORUM777.COM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HİRA.FORUM777.COM

İslam ümmetinin direniş adresi.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» iftira: Ömer Bin Hattabın katili Ebu lulue'nin mezarı türbe haline getirildi
Yildizlarin ötesinden bana mesaj geldi Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 8:46 am tarafından Elmeddin

» imam musa kazımın şehadeti
Yildizlarin ötesinden bana mesaj geldi Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 3:58 pm tarafından kevseri_resul_76_

» hayırlı cumalar
Yildizlarin ötesinden bana mesaj geldi Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 2:34 pm tarafından kevseri_resul_76_

» şiaya göre nübüvvet
Yildizlarin ötesinden bana mesaj geldi Icon_minitimeCuma Haz. 11, 2010 8:54 am tarafından Admin

» SİTEMİZE YENİ LOGO ÖNERİM!
Yildizlarin ötesinden bana mesaj geldi Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 6:10 pm tarafından kevseri_resul_76_

» DİNƏ MEYLİN SƏBƏB VƏ MOTİVLƏRİ
Yildizlarin ötesinden bana mesaj geldi Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 10:37 am tarafından Admin

» Din haqqında ümumi anlayış.
Yildizlarin ötesinden bana mesaj geldi Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 10:33 am tarafından Admin

» Selamünaleyküm
Yildizlarin ötesinden bana mesaj geldi Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 10:27 am tarafından Admin

» BAZI KİTAPLAR...
Yildizlarin ötesinden bana mesaj geldi Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 8:38 pm tarafından kevseri_resul_76_

» ALİMLERİMİZ
Yildizlarin ötesinden bana mesaj geldi Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 8:23 pm tarafından kevseri_resul_76_

En iyi yollayıcılar
Admin (131)
Yildizlarin ötesinden bana mesaj geldi Vote_lcapYildizlarin ötesinden bana mesaj geldi Voting_barYildizlarin ötesinden bana mesaj geldi Vote_rcap 
kevseri_resul_76_ (110)
Yildizlarin ötesinden bana mesaj geldi Vote_lcapYildizlarin ötesinden bana mesaj geldi Voting_barYildizlarin ötesinden bana mesaj geldi Vote_rcap 
Hasan_AGA (54)
gulistan_2 (52)
Elmeddin (37)
fizilalilfatıma (29)
abdullah (19)
meshedi313 (16)
Şehadet (11)
Ahir-zaman (10)

Yildizlarin ötesinden bana mesaj geldi

YazarMesaj
gulistan_2
Üye
Üye

Puanlarınız : 78
Teşekkür eildi : 10

Yildizlarin ötesinden bana mesaj geldi Empty
MesajKonu: Yildizlarin ötesinden bana mesaj geldi   Yildizlarin ötesinden bana mesaj geldi Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 8:06 pm

İkinci başkanlık dönemine imparatorlara layık yemin töreniyle başlayan George Bush, törende yaptığı konuşmayla, hakkındaki 'tarikat üyesi' iddialarını pekiştirdi. Bush:

"'Dünya'da özgürlüğü savunmak için, yıldızların ötesinden mesaj aldık" dedi.

ABD'nin 43. başkanı olan ve önceki gün yemin ederek, ikinci dönem göreve başlayan Bush, törende yaptığı konuşmayla, yine ortalığı karıştırdı. Bush, imparatorların taç giyme töreni kadar şatafatlı, 40 milyon dolarlık yemin törenindeki, 17 dakikalık konuşmasında, Dünya'ya özgürlük götüreceğini, söyledi ve sonunda:

"Özgürlüğü savunmak için, yıldızların ötesinden çağrı aldık. ABD davaya sadık kalacaktır" dedi.

* EVANJELİST BUSH

Bush, 'Yıldızların ötesinden kendisine mesaj geldiğini' söyleyen ilk başkan oldu. Hakkındaki 'tarikat üyesi' iddiaları yeniden gündeme geldi. 11 Eylül olaylarından sonra 'Hayatımı Tanrı'ya verdim; o da benim Başkan olmamı istedi' ifadesiyle de ortalığı karıştıran Bush'ta, Matrix gibi filmlerde çokca işlenen 'seçilmiş kişi' (The One) obsesyonu, yemin töreninde yine su yüzüne çıktı.

1980'lerde alkol alışkanlığından kurtulmasına yardımcı olan din adamı ve Evanjelizmin önderlerinden Billy Graham'la tanıştıktan sonra kendini dine verdiği bilinen Bush'un, bu son seçimi de Evanjelistler'in oylarıyla aldığı anketlerle belgelenmişti.

Evanjelistler, Yahudiler'le birlikte Tanrı tarafından yeryüzünü yönetmeleri için kendilerini seçilmiş olarak görüyor. Deccal, (Müslümanlar) ile Yahudilerin yapacağı Armageddon savaşında sadece kendilerinin savaştan etkilenmeyeceklerine, savaş sonrasında da, İsa'nın gökyüzünden kendilerini de alarak ineceğine ve adaletin hakim olacağı, Tanrı'nın Krallığı'nı kuracağına inanıyor.

Star Gazetesi 22.01.2005

Yildizlarin ötesinden bana mesaj geldi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kül kalmış bana